Janod hračky

Příprava na Den dětí s Janod začíná!

Den dětí patří každoročně mezi nejvýznamnější dny, které můžete se svými dětmi oslavit. Připravte jim krásné překvapení, ze kterého se budou těšit ještě dlouho po tomto dni. Den dětí je sice až o měsíc, ale přípravy na něj se mohou začít klidně už teď! Jste připraveni?

Už o měsíc tu máme důležitý svátek, a to Den dětí. Chcete své ratolesti obdarovat hračkou? U nás ji tento měsíc koupíte výhodnějí. Udělejte nákup hraček Janod v minimální hodnotě 800 Kč, použijte slevový kód „DETIDAREK“ a my vám během celého května dáme slevu 10 %. To se vyplatí!

Blog Janod sleva

Jedinečný den

První červen patří dětem po celém světě už celkem dlouho. Věděli jste, že jeho prvotní myšlenka vznikla ve Švýcarsku? Právě tam, v Ženevě, se v roce 1925 konala Světová konference pro blaho dětí. Zástupci až 54 zemí během ní schválili deklaraci, která se zabývala problémy dětí po celém světě. Prvotním cílem Mezinárodního dne dětí nebylo rozdávat sladkosti a hračky, ale obecně potěšit děti, které to ne vždy mají během svého dětství jednoduché. Nic to však nemění na tom, že 1. červen patří všem dětem a je jen na nich, jak to s rodiči oslaví.

Když se spojí historie

Nejen Mezinárodní den dětí má svou historii. Krásnou minulostí se mohou pyšnit i hračky Janod, které radost mezi dětmi rozdávají už od roku 1970. Designéři a výrobci ve francouzských dílnách Janod rovněž myslí na štěstí dětí a každou hračku navrhují s těmi nejkrásnějšími úmysly. K vašim prckům se tak prostřednictvím nás dostanou kvalitní hračky vyrobené moderními technologiemi. V hračkách Janod se spojuje moderní a tradiční, a i proto se již tolik let těší oblibě u dětí, ale i u rodičů.

Dřevěná kuchyňka Janod s hodinami
Na kuchyňkách Janod vás upoutají krásné zpracované detaily.

Dárky pro všechny děti

Dětičky se během výjimečného dne, který patří pouze jim, určitě potěší každému dárku. My jsme však všemi deseti za to, aby tyto dárky byly nejen hezké, ale také kvalitní. A víte co? U nás přesně takové najdete! Krásné dřevěné kuchyňky s mnoha doplňky již čekají na všechny děti, které zároveň touží i po něčem sladkém. V kuchyňkách Janod bude příprava pochoutek hračka! Nebojte se, ujde se i vám, milujícím rodičům.

Moderní design s tradicí

Nevíte, zda jsou kuchyňky Janod to pravé ořechové pro vaše děti? Představte si moderní francouzský design plný hravých barev a dokonalých detailů, spojte to s tím nejkvalitnějším dřevem a přidejte kopec dětské radosti. Ta je totiž základní složkou každé hry s kuchyňkou Janod. Množství funkcí a krásné doplňky pomáhají hravě rozvíjet dětskou fantazii, díky které vám malí kuchaři připraví ty nejchutnější jídla od výmyslu světa. Dětské kuchyňky Janod rozzáří každý dětský pokojíček a dodají mu špetku francouzského šmrncu.

Den dětí není pouze takovým obyčejným dnem, proto se na něj třeba poctivě připravit. Vy to můžete udělat zcela jednoduše – stačí, když od 1.5. do 31. 5 nakoupíte hračky v minimální hodnotě 800 Kč a získáte od nás slevu 10 % na celý nákup. Stačí použít kód „DETIDAREK“. Už víte, jaká kuchyňka to bude?

X