Janod hračky

Dřevěné hračky

Patříte ke generaci, která vyrůstala s dřevěnými hračkami? Dopřejte to i vašim dětem. Žádná plastová hračka v sobě neskrývá to kouzlo minulosti, které se přenáší z generace na generaci.

Vyrůstali jste i vy v době, kdy nejlepší hračkou a světě byl váš houpací koník či autíčko na provázku? Dřevěné hračky jsou tradicí, která přežila mnohé generace a opět se vrací do módy, aby i dnešní děti pocítili kouzlo letokruhů vtěsnaný do hraček. Historie dřevěných hraček se datuje až do Antického Řecka, kde začaly vznikat první zvířátka na kolečkách, které měly malé děti zabavit, rozvíjet jejich motorické schopnosti a krátit jim čas.

Dřevěné hračky s energií přírody

Dřevěné hračky v sobě skrývají nostalgii a energii přírody, která se při hračkách z plastu ztrácí. Bez speciálních funkcí jsou dřevěné hračky rájem představivosti a fantazie, ke kterým vaše dítě bezpochybně vyburcují.

Další typickou vlastností dřevěných hraček je jejich trvanlivost. Na rozdíl od plastových či kovových hraček se nezlomí či neohnou. Jednoduše vydrží v nezměněném stavu celá desetiletí z generace na generaci.

Eko přístup při výrobě

Ekologický přístup při výrobě a zdravotní bezpečnost jsou výhodou, kterou jistě oceníte. Hračky vyráběné z kvalitního dřeva jsou bezpečné pro děti a neobsahují toxické látky vyskytující se při nekvalitních hračkách z plastu. Dokonce i barvy, kterými jsou hračky natírané, jsou zdravotně nezávadné.

Janod drevený stolný futbal Galaxy Flipper Pinball

Vyberte si dřevěné hračky v nabídce

Janod již desetiletí vyrábí ty nejkvalitnější hračky ze dřeva. Sortiment je opravdu pestrý a každé dítě v něm najde to své. Přesvědčte se sami a vyberte si z naší široké nabídky dílen, puzzle, stavebnic, domků a mnoho dalších hraček s tradičním designem.

X