Janod hračky

Hrnečku vař! Kuchyňky Janod vaří téměř samy

Dřevěné hračky zažívají velký comeback a těší se jim nejen děti, ale i rodiče. Právě tím nejvíce záleží na tom, s čím se budou jejich dětičky hrát. S kuchyňkami Janod má každý milující rodič maximální jistotu. Nejenže jsou kvalitní, ale dokážou mnoho věcí.

Kvalitně opracované dřevo, neškodné barvy, mnoho úložného prostoru, dokonalé rozměry a rozmanité doplňky – i takto by se dala popsat jakákoliv dětská kuchyňka Janod. Pokud k tomu přidáte atraktivní cenu a dětskou radost, nemáte nad čím váhat. Krásnou kuchyňku z dílny francouzské značky Janod musí mít v pokojíčku všichni malí kuchaři.

Nadčasový design

Janod Happy Day
Kuchyňky Janod se mohou pyšnit krásným designem.

Všechny kuchyňky Janod se pyšní nadčasovým designem, který si získá mnohé generace dětí. Designéři značky Janod si dávají záležet na každém detailu, o čemž se můžete přesvědčit i v kuchyňce Happy Day. Svědčí o tom nejen kombinace pastelové žluté a tyrkysové, ale i deska za kuchyňskou linkou, která hýří barvami a má krásnou designovou tapetu. Designéři se vyhráli i s ostatními drobnostmi jako jsou úchytky, veselé hodiny či malinké detaily při mikrovlnné troubě. V takové originální kuchyňce je radost vařit!

Všudypřítomná kvalita

Kuchyňka Janod se zeleninou
Kvalitně propracované detaily – i ty zdobí kuchyňky Janod.

Kvalita kuchyňky není přítomna pouze v jejím základě, tedy v dřevěné konstrukci. Designéři a výrobci nic neponechali náhodě a kvalitou se zaměřili i na mnohé doplňky kuchyňky. Dětičky se tak mohou hrát s kvalitními pochromovanými naběračkami či cedníkem, péct mohou ve kvalitních silikonových formičkách a jídlo mohou připravit z textilní zeleniny, která je propracovaná do nejmenších detailů. V kuchyňkách Janod nechybí ani pevné věšáčky na doplňky a realistická varná deska.

Nekonečná zábava

Kuchyňky z dílny Janod nejsou pouze krásnou dekorací pokojíčku. Nabízejí dětem neuvěřitelné možnosti na hru, která se nechá vést nekonečnou dětskou fantazií. Je jen na kreativitě dětí, co všechno dokáží v kuchyňce navařit a upéct a koho tím potom pohostí. Díky hodinám přesně vědí, kolik času už stojí u sporáku či jak dlouho se ten chutný koláček ještě musí péct. Díky mnoha doplňkem s kuchyňakmi Janod nikdy nehrozí nuda, právě naopak

Designéři a výrobci v dílně Janod přesně vědí, co dětičky baví a jak je upoutat. I díky tomu mohou mít vaši prckové v dětském pokojíčku nádherné kuchyňky v nadčasovém designu. Odteď bude u vás doma vařit malý kuchař či kuchařka. Připravte se na delikátní jídla připravená s láskou!

X