Janod hračky

Školní rok končí, jak začít prázdniny?

Závěr školního roku je tu co nevidět a dokud děti se na prázdniny těší, rodiče nejsou až takoví nadšení. Kam děti odložit? Jaký program jim vymyslet? Jít s nimi na dovolenou k moři, nebo raději poznávat Českou republiku? Na tyto náročné otázky existují i jednodušší odpovědi, jak byste zpočátku čekali.

Léto nabízí neuvěřitelné možnosti na vydovádění pro všechny děti, které na prázdniny čekají téměř celý rok. Ne vždy je však tak jednoduché jejich sny a touhy zrealizovat, a to zejména v případě, když rodiče pracují i během prázdnin. Vymyslete jim parádní program hned na začátku po skončení školního roku a uvidíte, že takový dokonalý start jim zpříjemní celé dva měsíce prázdnin.

Hurá do vody!

Na vedro hned v první den prázdnin neexistuje lepší lék než voda v bazénu! Za příjemnou osvěžující vodou přitom netřeba chodit až k moři, vlastní koupaliště mají i menší města po celém Česku a na své si děti přijdou i v aquaparcích. Určitě je potěšíte i vlastním malým bazénem, ve kterém doslova prožijí celé léto. Dětem, zejména těm menším, v létě ke štěstí stačí opravdu málo, ale pobyt u vody musí být!

Letní dovolená s dětmi
Pro děti prázdniny znamenají zejména jedno – vodu!

V náručí Česka

Letní prázdniny jsou jako stvořené pro poznávání vlastní domoviny. Takový odpočinek po krásách České republiky si užijí zejména rodinky, které nedokážou sedět na jednom místě a ležení na pláži není nic pro ně. Česko nabízí krásné hrady a zámky či národní parky, ve kterých vás čeká dokonalý vzduch, ale také kopec zážitků a určitě nevynechejte ani historické české města. Vytvořte si víkendový harmonogram, předem se domluvte, která místa chcete vidět a výlet za poklady naší země se může začít!

Pohoda na zahradě

Napadá vám při představě víkendu stráveného doma pouze slůvko nuda? Ani zdaleka to tak nemusí být! Zásobte se společenskými hrami pro malé i velké, se kterými se zabaví celá rodina a nezapomeňte na piknik na vlastní zahradě! Nezaměnitelnou atmosféru pikniku vytvoříte lucerničkou, veselými dekami, příbory, brčky a košíkem plným dobrot přímo z kuchyně. Děti budou mít pocit, že jsou někde úplně jinde a vy budete vědět, že vše potřebné je na dosah ruky.

Léto na zahradě s dětmi
Neumíte si představit prázdniny na zahradě? Dejte jim šanci!

Letem světem

Prodloužený víkend v zahraničí prospěje nejen dětem, ale i rodičům, tak proč ho odkládat? Stačí se trošku prohrábnout internetem a určitě najdete levné letenky, které celou rodinku vezmou na krátký výlet v rámci Evropy. Nadšence cestování určitě neodradí ani hledání ubytování na vlastní pěst a krátký let s dětmi. Už jen samotný let bude pro děti neuvěřitelným zážitkem, kterým se budou moci v září pochlubit spolužákům.

Léto plné zážitků, dobrodružství a neopakovatelných momentů se právě začíná! Buďte u toho i vy, rodiče, a dopřejte dětem prázdniny, jaké si po náročném školním roce nepochybně zaslouží.

X