Janod hračky

Jak dřevěné hračky pomáhají s rozvojem motoriky

Hračky ze dřeva nepatří pouze do minulosti. Dnes si opět získávají srdce rodičů, kteří chtějí pro své děti jen ty nejkvalitnější hračky. A dělají dobře, protože právě dřevěné hračky pomáhají rozvíjet jemnou motoriku dětí tím nejlepším způsobem. Vůně dřeva a jeho nezaměnitelný povrch prostě patří k dětství.

Děti potřebují na správný vývin motivaci, a to i v podobě krásných hraček. Na hračkách Janod je nejlepší to, že nevynikají pouze svou krásou, ale i kvalitním zpracováním a funkčností. Právě díky nim postupuje vývin jemné dětské motoriky správným směrem, ale dětičky se zároveň učí poznávat různé materiály a vůně, čím si trénují i hmat a čich.

Jednoduché hračky

Dětská motorika se dá rozvíjet každý den těmi nejrůznějšími činnostmi. Dětem stačí provázek, na který budou navlékat dřevěné korálky či počítadlo, na kterém mohou kuličky posouvat. Vynikající pomůckou na rozvoj motoriky jsou vkládačky s různými motivy, které mimo jiné pomáhají poznávat i tvary a svět kolem sebe. Dřevěné hračky nemusí být nudné – ty od společnosti Janod hrají krásnými barvami a veselými postavičkami.

Dřevěné hračky jsou nezbytnou součástí dětského vývinu.

Jednoduché dřevěné hračky mají oproti těm plastovým mnoho výhod. Jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který je zpracován těmi nejlepšími metodami. Dřevěné hračky podporují návrat k přírodě a i když je vaše děťátko někde zapomene, rozloží se a opět se stanou přírodou. Jednoduše řečeno – neznečišťují naši planetu. Hračky ze dřeva Janod jsou zpracovány tak, že nehrozí žádná tříska v dětském prstíku, ale jen hodiny plné zábavy.

Jedinečná hra

Všechny dřevěné hračky Janod mají edukační význam, který kromě jemné motoriky přispívá i k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami děti zkoumají dřevěné povrchy a rozvíjejí i hmatovou citlivost. Jemně opracované dřevo, pestré barvy a jedinečný zajímavý design dřevěných hraček Janod dětem zaručí jedinečnou a zajímavou hru.

Děti si hrou s dřevěnými hračkami ani neuvědomují, že se zároveň i něco učí. Hry pro ně nejsou povinnou částí dne, do které je rodiče nutí. I přesto, že jednou z funkcí her je i ta edukační, děti vnímají zejména tu zábavnou.

X