Janod hračky

Výrobce hraček Janod

Janod, to jsou dřevěné hračky s dlouholetou tradicí a nejmodernějším designem. Jeho mottem je vyrábět kvalitní a originální hračky s edukativním charakterem a zaměřením na rozvoj dětské kreativity.

Francouzská značka Janod, kterou založil v roce 1970 Louis Janod, je lídrem ve výrobě dřevěných hraček na celém světě. Spolu se svým společníkem Sergem Salvi vytvořil společnost, která byla zaměřena na design a prodej tradičních hraček. Tým špičkových designérů a grafiků ročně navrhne 150 nových dřevěných hraček. To znamená, že každá hračka Janod je jedinečná a neopakovatelná.

Ekologické hračky ze dřeva

Hračky vytvořené značkou Janod jsou hračky s nostalgií za tradicí a nádechem přírody. Janod si zakládá na bezpečnosti, trvanlivosti a ekologickém přístupu při výrobě. Janod prodává hračky s označením FSC, což znamená, že dřevo, které používá je těženo ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Bezpečnost, nejvyšší ekologické standardy a výjimečný design jsou to, co dělají tyto hračky od francouzského výrobce jedinečnými a nenapodobitelnými. Cílem Janodu je vyrábět hračky s edukativním charakterem pro rozvoj vědomostních, motorických nebo hudebních schopností dětí na celém světě.

Bezpečnost a kreativita

Janod navrhuje kvalitní a originální hračky tak, aby co nejvíce rozvíjely dětskou kreativitu, protože neobsahují žádné speciální funkce a tak nutí dítě rozvíjet svou představivost ve všech možných směrech. Janodu záleží na dětech, a tak jeho hračky procházejí přísným bezpečnostním testováním, aby byla zaručena co nejvyšší bezpečnost vašich dětí. Janod, to je spojení tradice a modernosti v těch nejmenších detailech!

Drevený kávovar Janod Picnik Expresso Machine

Vyberte si dřevěné hračky v nabídce

Janod již desetiletí vyrábí ty nejkvalitnější hračky ze dřeva. Sortiment je opravdu pestrý a každé dítě v něm najde to své. Přesvědčte se sami a vyberte si z naší široké nabídky dílen, puzzle, stavebnic, domků a mnoho dalších hraček s tradičním designem.

X